06 April

Böcek İlacı

BÖCEK İLACI Evinizde yada iş yerleriniz de yaşadığınız böceklerden kalıcı olarak kurtulmak istemeniz şuanda herkesin yaşadığı problemlerin başında gelmektedir. Özellikle yaşam alanınız olan eviniz ne yazık ki yaz aylarında böcek ve haşere problemi yaşadığınız zamanların zirvesine çıkar. Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte böcekler ve haşereler bulundukları toprak altından, ağaç diplerinden, tünellerden, binaların […]

BÖCEK İLACI

Evinizde yada iş yerleriniz de yaşadığınız böceklerden kalıcı olarak kurtulmak istemeniz şuanda herkesin yaşadığı problemlerin başında gelmektedir. Özellikle yaşam alanınız olan eviniz ne yazık ki yaz aylarında böcek ve haşere problemi yaşadığınız zamanların zirvesine çıkar. Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte böcekler ve haşereler bulundukları toprak altından, ağaç diplerinden, tünellerden, binaların tabanlarından, Çürümüş bölgelerden ve kanalizasyon borularından hızlı bir şekilde yer yüzüne çıkarak yaşam ve iş alanlarınıza hızlı şekilde saldırmaya başlayarak yiyecek aramaktadırlar.

Böcekler yiyecek aradıklarında sizlerin yaşam alanınız olan evinizde maddi ve sağlık açısından büyük zararlar vermektedir. Özellikle açıkta bırakmış olduğunuz yiyeceklere hızlı şekilde saldırarak açlıklarını giderirler. Yiyecek bulamadıkları zaman ne yazık ki bacak yada ellerinizden ısırarak kanını emmeye çalışırlar. Beslendikten sonra bu böcek ve türleri inanılmaz bir hızla üremeye başlarlar ve sizlere daha fazla zarar vermeye başlarlar. Kapı altlarında yada evin içerisinde bulunan herhangi bir delikten geçerek hızlı üremeleriyle birlikte yaşadığınız bütün alanı ele geçirirler. Işıktan ve aydınlıktan korkan bu haşereler geceleri meydana çıkarak yiyecek ararlar.

Asilaç ailesi olarak yıllardan gelen tecrübemiz ile sizlerin bu sorununuza karşı olarak geliştirmiş olduğumuz böcek ilacı ürünlerimizi sizlerle aşağıda paylaşacağız. Üretmiş olduğumuz bu ilaçlar tamamen sizlerin yaşadığınız sorunlara özel olarak üretildiğinden size kalıcı çözüm sağlıyoruz.

Astrap böcek ilacı

Astrap böcek yapışkanı çok güçlü yapıştırma özelliği ile sürmüş olduğunuz alanlara gelen böcekleri yapıştırarak kurtulmanızı sağlar. Astrap böcek ilacı ile böceklerin geçtiği güzergaha sert zemine sürme işlemini gerçekleştirerek hızlı şekilde kurtulabilirsiniz.

Asyem trap böcek ilacı

Asyem trap haşere ilacı ile haşerelerden hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Zehirsiz olan jelimizi yüzeye sürerek haşerelerin yapışmasını sağlayabilirsiniz.125 ML tüp şeklinde olan yapışkanımızı deneyerek size özel geliştirdiğimiz formülün etkisini görebilirsiniz.

Asgon böcek ilacı

Asgon böcek ilacı ile böceklerin bulunduğu alana sıkarak böceklerin hemen imhasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul İstoç’ta yer alan merkezimizi de ziyaret ederek ürünlerimiz ile ilgili olarak daha detaylı ve bilgi alabilirsiniz.